Więcej niż diagnostyka.

Odkryj zupełnie nowy świat produktów diagnostycznych i serwisowych, dla każdego typu pojazdu.

LAUNCH Polska, Gliwice.

Produkty marki LAUNCH są samodzielnymi urządzeniami, nie wymagają komputera, dodatkowych modułów ani zewnętrznego zasilania. Pozwalają na diagnostykę wszystkich marek samochodów, od aut Europejskich, Azjajtyckich po auta Amerykańskie.

Gdy tylko pojawi się aktualizacja możesz za darmo pobrać najnowsze oprogramowanie a w razie a w razie pytań możesz bezpłatnie zwrócić się o pomoc eksperta. Testery pracują w pełni w języku polskim, wszystkie procedury oraz funkcje są jasno i precyzyjne opisane.

Na każde urządzenie udzielamy 2 letniej gwarancji

Zaufany Partner,
Sprawdzona Marka.

X-431 PRO5

Nowoczesna Platforma Diagnostyczna

X-431 PRO DYNO

Platforma Diagnostyczna Nowej Generacji
Rozwój i Innowacja
LAUNCH specjalizuje się w badaniach i rozwoju (badania i rozwój), produkcji, sprzedaży i serwisie inteligentnej diagnostyki samochodowej, systemów wykrywania i analizy oraz samochodowych komponentów elektronicznych, produkty są sprzedawane głównie do ponad 50 krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Niemcy, W Wielkiej Brytanii i Australii LAUNCH jest jednym z wiodących światowych dostawców produktów i usług inteligentnej diagnostyki samochodowej, inspekcji i TPMS (system monitorowania ciśnienia w oponach).
Kompleksowa Oferta
LAUNCH od ponad dziesięciu lat jest głęboko zaangażowany w globalną inteligentną diagnostykę i testowanie samochodów, zbudował teraz trzy linie produktów, w tym produkty do diagnostyki samochodowej, serię TPMS do samochodowych systemów monitorowania ciśnienia w oponach i serię ADAS do samochodowych inteligentnych systemów wspomagania jazdy. LAUNCH kontynuuje iterację od samochodowych produktów diagnostycznych, opracował specjalistyczne produkty, takie jak seria TPMS i seria ADAS, oraz rozszerza działalność inteligentnych samochodowych komponentów elektronicznych (takich jak czujniki ciśnienia w oponach), w oparciu o lata gromadzonych danych diagnostycznych i przypadków, które rozpoczęliśmy jednoczesne świadczenie zintegrowanych, inteligentnych usług serwisowych w chmurze.
Nowoczesne Rozwiązania
LAUNCH od dawna przestrzega specjalnych badań w dziedzinie inteligentnej diagnostyki i wykrywania motoryzacji, łączy cechy techniczne sprzętu samochodowego, usług w chmurze i terminali mobilnych w oparciu o rozwój oprogramowania, LAUNCH przestrzega niezależnych badań i rozwoju oraz ciągłych innowacji, oraz stworzyła własną unikalną akumulację technologii rdzenia. Podstawowy system technologiczny jest silnie skondensowany w pięciu podstawowych systemach, a mianowicie pięciu głównych systemach podstawowych: system operacyjny specyficzny dla diagnostyki samochodowej, system komunikacji diagnostycznej w samochodach, inteligentny system analizy symulacji, inteligentny system ekspertów diagnostycznych i system informacji o konserwacji platformy w chmurze.

KOMPATYBILNOŚĆ

Urządzenia marki LAUNCH współpracują ze wszystkimi znanymi markami samochodów z europy, stanów zjednoczonych oraz azji. Dokładna lista obsługiwanych aut znajduje się w instrukcjach dołączonych do urządzenia.

KODOWANIE I ADAPTACJA

Zaawansowane technologie jakich używają nasze testery pozwalają nie tylko na sprawdzenie błędów w Twoim samochodzie, pozwalają również na adaptacje i kodowanie modułów których wcześniej nie mógłbyś powiązać z autem samodzielnie.

AKTUALNE DANE

Urządzenia są stale rozwijane, gdy tylko pojawi się aktualizacja może ją za darmo wgrać do swojego zakupionego testera, pozwoli to na szybsze znajdowanie usterek i lepszą pracę z najnowszymi modelami aut dostępnych na rynku.

X-431 V+

Platforma Diagnostyczna all in one