Zostań naszym dystrybutorem

autoXscan jest profesjonalnym dostawcą diagnostycznych urządzeń samochodowych, usług oraz innych rozwiązań na rynku wtórnym. Łączymy wiedzę oraz doświadczenie w branży produkcyjnej i innowacji technologicznych.

Oferujemy szeroką gamę czytników kodów OBDII, skanerów, narzędzi elektrycznych, przyrządów do monitorowania systemów w pojazdach oraz wiele innych narzędzi branży motoryzacyjnej.

Firma autoXscan dzięki wybitnym ekspertom wprowadziła innowacje na wszystkich poziomach technologii. Z pasją tworzy doskonałość i zobowiązuje się do dalszego rozwoju i zysku dla swoich klientów, partnerów, inwestorów i pracowników.

Formularz Zgłoszeniowy

Informacje Kontaktowe

Dane Firmowe

Zapraszamy do Współpracy

Urządzenia firmy autoXscan pozwalają konsumentom na całym świecie odczytywać treści i informacje we wszystkich markach samochodów dostępnych na rynku. Poprzez inwestowanie w badania i rozwój, nasze produkty do diagnozowania i naprawy pojazdów są prostsze, inteligentniejsze i intuicyjne dla wszystkich klientów – od właścicieli samochodów do profesjonalnych techników oraz warsztatów.

Skupiamy się na szybkich i niezawodnych urządzeniach diagnostycznych, które trafiają w ręce właścicieli samochodów i majsterkowiczów samochodowych w celu rozwiązania problemów, poprzez zapewnienie wyjątkowego, łatwego w obsłudze i niedrogiego profesjonalnego produktu firmy autoXscan.

Firma autoXscan inwestuje w długoterminowe strategie, które napędzają rozwój firmy poprzez:
– poszerzanie oferty o nowe produkty w celu dopasowania się do potrzeb rynku,
– realizowanie potrzeb naszych kluczowych klientów aby wspomóc ich rozwój,
– wzmacnianie naszej obecności na rynku, dzięki czemu jesteśmy widoczni dla dużych detalistów.

Firma autoXscan stworzyła najlepsze zasoby inżynierii przemysłu, które na wprowadzenie nowych produktów i technologii na rynek znacznie szybciej niż nasi konkurenci.

Udowodniliśmy przez nasze doświadczenia, że możemy budować przyszłość na fundamencie ciągłych innowacji, dokładnej znajomości wyzwań i sukcesów naszych klientów oraz najlepszych umysłów technicznych.